Lajme

Shpërthen bombola e gazit në lagjen 4 heronjtë Vlorë

Një bombël gazi ka shpërthyer në lagjen 4 heronjtë pranë Kuzum Babas ,shpërthimi ka qenë i fortë,  është dëgjuar në të gjithë qytetin e Vlorës, ka qenë i zoti i shtëpisë Mero Jonuzaj që ka reaguar duke e nxjerr bombëlën e gazit jshtë në oborrë,e cila më pas ka shpërthyer ,fatmirësisht nuk ka persona të lënduar.Zjarrfiksja dhe policia ndodhen në vendngjarje.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close