fbpx
Lajme

Shpërthen bombola e gazit, në luftë me flakët digjet rëndë 62-vjeçari në Vuan e Dejës

Një 62-vjeçar ka pësuar djegie të rëndë dhe është transportuar në Tiranë në gjendje të rëndë për jetën, pasi i shpërtheu në flakë bombola e gazit. Sipas policisë mbrëmjen e sotme rreth orës 20:30 në fshatin Stajke nga pakujdesia ka marrë flakë bombola e gazit në banesën e 62-vjeçarit.

Në përpjekje për të shuar zjarrin 62-vjeçari me inicialet F.L. ka pësuar djegie të rënda dhe është transportuar për mjekim më të specializuar në Spitalin e Traumës në Tiranë.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button