Lajme

Shpërthen bombula e gazit në Selenicë, vdes pronari i banesës

Selenicë,Vlorë/Informacion paraprak. Salla Operative e DVP Vlorë ka marrë një telefonatë nga një shtetas, se në banesën e shtetasit Durmish Gllucaj (komshiu), dyshohet se aksidentalisht ka plasur një bombul gazi dhe është dëmtuar i zoti i banesës shtetasi D. G, rreth 50 vjeç, i cili ka humbur jetën rrugës për në spital. Në vendngjarje po shkojnë grupi hetimor dhe shërbimet e policisë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe në përfundim do ketë një informacion të plotë për rastin.Vijon…

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close