Lajme

Shpërthen shtëpia 2-katëshe në Itali

Një shtëpi dykatëshe është shembur pas një shpërthimi në Filattiera, e ndodhur në komunën Pontremoli. Zjarrfikëset dhe ekipet e kërkim-shpëtimit ndodhen në zonë, për njerëzit që gjenden nën rrënoja.

Deri më tani, nuk dihen shkaqet e shpërthimit, ndërsa disa dëshmitarë, janë të mendimit se brenda shtëpisë ndodhej vetëm një burrë 89 vjeç.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: