Lajme

Shpërthim i fuqishëm me tritol në Orikum të Vlorës.

Foto ilustruese

ka ndodhur pak minuta më parë pranë një banese. Mësohet se lënda shpërthyese ishte vendosur në automjetin e shtetasit Vezir Bello.

Makina ka qenë e parkuar pranë pronës së tij në momentin që ka shpërthyer. Paraprakisht nuk raportohet për persona të lënduar.

Policia ka mbërritur në vendin e ngajrjes dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e saj.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close