Lajme

Shpërthim i fuqishëm në Lezhë, të paqarta shkaqet

Një shpërthim i fuqishëm  është dëgjuar sërish në Lezhë në orën 21:18 minuta por sërish nuk ka asnjë shpjegim se çfarë ka ndodhur.Në terren kanë dalë ushtria, policia dhe SHISH, por nuk ka identifikuar asgjë të dyshimtë Shpërthimi është dëgjuar përgjatë bregdetit të Shëngjinit dhe deri në Lezhë. E njëjta situatë ndodhi disa javë më parë, ku dy zhurma të mëdha tronditën Lezhën, por ende deri me sot nuk dihet se çfarë ka ndodhur.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close