Lajme

Shpërthim i fuqishëm në një lokal në Fushë Krujë

Një shpërthim me tritol ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Fushë Krujë. Shpërthimi ka ndodhur në një lokal në lagjen e njohur si ‘SMT’.

Nuk dihen ende shkaqet e këtij shpërthimi, por ka dëme të shumta materiale, ndërsa nuk dihet për pasoja në njerëz.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close