Lajme

Shpërthim i fuqishëm pranë kopshtit botanik në Tiranë

Një shpërthim i fuqishëm raportohet pak minuta më parë në zonën e Tiranës së re, pranë kopshtit botanik.
Burime në vendin e ngjarjes  thanë  se ka shpërthyer një automjet.
Nuk dihet ende nëse ka të lënduar dhe cilat janë shkaqet e shpërthimit.

Në përditësim….

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close