Lajme

Shpèrthimi i bòmbòlès së gàzit në Velipojë, pas 2 vajzave ndèrron jètè edhe nëna

Thellohet tragjedia për familjen Gjoka në Velipojë. mësohet se pas dy vajzave, ka ndërruar jetë edhe nëna e tyre. Ndërkohë që djali ndodhet në gjendje të rëndë.

Ngjarja e rëndë ndodhi mëngjesin e 4 korrikut.

Nëna, Alketa Gjoka dhe tre fëmijët e saj ishin duke pastruar në hotelin e tyre teksa ndodhi shpërthimi i bombolës së gazit, duke i lënë të plagosur të tre.

E para që ndërroi jetë ishte vajza e madhe, 19-vjeçarja Daniela Gjoka, e cila në gusht kishte caktuar edhe datën e dasmës. Ndërkohë që pas saj, humbi betejën në një spital në Itali edhe motra e vogël, vetëm 15 vjeçe

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: