Lajme

Shqipëria përballet me reshje shiu, në Radhimë një vatër zjarri rrezikoi të djegë disa hotele

Ndonëse vendi është pushtuar nga reshjet e dendura të shiut, një tjetër fenomen ndodhi sot ne Radhimë të Vlorës.

Një vatër zjarri është regjistruar në një zonë me bimësi, shkurre dhe pemëtari.

Ndërkohë që vatra e zjarrit po përhapej për shkak të erës së fortë, ndërsa në vendin e ngjarjes shkoi një automjet i shërbimit të zjarrfikëses. Zjarri ndodhej panë disa hoteleve.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close