Lajme

Shqiptari bën gjëmën në Greqi, kërkoi lirim të përkohshëm por nuk u kthye më në burg

Një shqiptar po luan me drejtësinë greke. Mediat greke kanë treguar se shqiptari mori leje të përkohshme për tu liruar nga b urgu por nuk u rikthye më. Sipas mediave, 38-vjeçari u lirua dhe pasi përfundoi afatin nuk u rikthye për të vijuar d ënimin në b urgun bujqësor të Kassavetias.

Ai vuante dënimin për vjedhje. Ndërkohë, bëhet me dije se ditën e sotme ai duhet të rikthehej në b urg, por se ka bërë. Për këtë, policia greke ka nisur kërkimet.

 

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: