Lajme

Shqiptari i jep fund beqarisë, martohet me partnerin e tij në ceremoni ‘private’

Vëllai i deputetes së Vetëvendosjes, Mimoza Kusari Lila i “ka dhënë fund beqarisë”. Ylberi është martuar me partnerin e tij, Jonathan Ausman në Kanada, në një ceremoni të vogël familjare. Në fotot e publikuara nga Jonathan, dyshja duken të lumtur, dhe me familjarët e tyre përreth.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: