Lajme

Shqiptari i merr jetën të dashurit të ish-gruas në Belgjikë

52-vjeçari Ismet Osmanay u p lagos me t hikë të hënën në Waterbaan, Deurne në Belgjikë, pranë një shkolle. Policia njoftoi se më pas v iktima v diq në vendngjarje. I dyshuari Betim A. 48-vjeçar u a rrestua menjëherë.

Disa prindër që po prisnin në portën e shkollës treguan ngjarjen. “Kemi dëgjuar shumë të bërtitura dhe pamë dikë që binte nga biçikleta e tij”. “Çiklisti ishte shtrirë në tokë, ndërsa një burrë u përkul mbi të dhe e g oditi disa herë në qafë”.

“Me g jakun që i pikonte nga duart, ai qetësisht kaloi aty pranë. Nuk u shqetësua dhe vazhdoi të ecte”, tha një dëshmitar, raporton GVA.be.

“Ai ishte i veshur zi, me syze dielli të zeza dhe ishte kokë tullac”. Siç raportojnë mediat atje, Ismet Osmanay është i dashuri i ish-gruas së Betim A. Rasti ndodhi në shkollën e fëmijëve të gruas. Ata fëmijë ishin dëshmitarë të v rasjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: