Lajme

Shqiptari përplas 21-vjeçaren me makinë dhe e lë në mes të rrugës, studentja në gjendje të rëndë

Një ngjarje e rëndë është shënuar një ditë më parë në Greqi, ku një studente 21-vjeçare është përplasur nga një automjet.

Mediat greke shkruajnë se shoferi ka qenë një 30-vjeçar shqiptar, i skeduar më parë nga policia për drogë, ndërsa pas aksidentit ai e ka lënë të renë në rrugë.

Në momentin e aksidenti ai ka qenë në makinë me një vajzë, ndërsa më pas e ka braktisur mjetin. Sakaq, policia mbetet në kërkim të tij, ndërsa studentja greke është në luftë me jetën pas plagëve të rënda që mori.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close