Lajme

“Shtrihu, mos lëviz”/ Agjentët mbërthejnë në pranga 3 persona, pamjet nga aksioni në Astir

Pamjet që shihni më poshtë janë filmuar në zonën e Astirit në Tiranë, dhe tregojnë momentet e një aksioni policor ku janë arrestuar dy persona.

Videot janë publikuar nga qytetarët dëshmitarë, në rrjetet sociale.

Aty shihen policët të veshur civilë që kanë arritur të neutralizojnë të dyshuarit.

Shihni këtu pamjet:

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close