Lajme

Shuhet mjeku i njohur, mesazhi prekës i koleges: Dielli i neurologjisë, do të takohemi një ditë!

Një tjetër humbje e madhe nga bluzat e bardha. Doktori i njohur neurolog, Ali Kuqo, ka ndërruar jetë për shkaqe natyrale në moshën 84-vjeçare.

Ai ishte një nga neurologët më të njohur shqiptar. Kuqo ishte një nga doktorët më të nderuar për komunitetin dhe pacientët e tij. “Zemra ime! U prehte ne paqe shpirti yt brrilant..! Te dua pafund o njeri fisnik! Gjithhere kam menduar se shpirti yt eshte relike!

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close