Lajme

Shuma marramendëse, ja sa paguhen gazetarët e njohur shqiptar

Shifra marramendëse, kaq paguhen gazetarët e moderatorët e njohur Të gjithë ne jemi kurioz për rrogat dhe pagesat e njëri-tjetrit, sidomos kur bëhet fjalë për njerëzit e famshëm. Në Shqipëri ka disa gazetarë dhe moderatorë që marrin shifra marramendëse.

Në rrjet po qarkullojnë shumat e parave qe fitojnë moderatorët shqiptar, le te shohim listën e tyre:

Ardit Gjebrea: 300-380 mije euro ne vit

Ermal Mamaqi: 5000 € ne muaj

Arjan Çani: 18 mije € ne muaj

Blendi Fevziu: 37 mije € ne muaj

E sic duket Blendi Fevziu eshte gazetari me i paguar ne Shqiperi.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: