Lajme

Si do të jetë moti këtë të diel në vendin tonë, temperaturat arrijnë deri në…

Edhe ditën e sotme vendi jonë do të jetë nën ndikimin e masave të qëndrueshme atmosferike.

Ndërkohë në pjesën e dytë të ditës pritet një shtim i vranësirave. Temperaturat minimale do të luhaten nga vlerat -2 deri në 8 gradë, ndërsa ato maksimale nga 8 deri në 14 gradë celcius.

Era do të fryjë me drejtim në veri perëndim me shpejtësi 6 m/sek dhe dallgëzim të forcës 2 ballë në det të hapur.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close