fbpx
Lajme

Si dukej Basha para 20 vitesh? Bashkëshortja i nxjerr foton e rrallë

E njëjta staturë dhe të njëjtat tipare. Duket sikur koha ka qenë bujare me kreun e PD Lulzim Basha, pasi shumë pak gjurmë i ka lënë në pamjen fizike. Kështu duket të paktën nga një foto e publikuar sot nga bashkëshortja e tij Aurela Basha gjatë kohës që dy të rinjtë jetonin në Holandë. Atë kohë kreu i PD ishte vetëm 26 vjeç. “Janar 2001 në Holandë: para se të ktheheshim në Shqipëri. #20vjet më parë  #throwbackthursday #kujtime #eenjte”, shkruan Aurela Basha.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button