Lajme

Si ndodhi aksidenti tragjik me dy viktima te ’21 dhjetori’

Kane dale pamjet e aksidentit të rëndë mëngjesin e 11 nëntorit në zonën e “21 dhjetorit”, ku u shënuan 2 vi ktima. Ngjarja është regjistruar rreth orës 03:13 të mëngjesit ku automjeti tip ‘Citroen’ i cili drejtohej nga Emirjan Doko përplasi me makinën tip ‘Honda’ duke lënë të vdekur në vend shoferin, Luan Cenollari dhe pasagjerin Ali Bejo.

Siç shihet në pamjet e siguruara nga Euronews Albania në momentin e aksidentit fare pranë përplasjes ka qenë dhe një patrullë e policisë, e cila gjithashtu është rrezikuar nga përfshirja në këtë ngjarje.

Në automjetin e Emirjan Dokos u gjet një armë zjarri dhe një thikë. Një prej viktimave te aksidentit Luan Cenollari ishte polic i burgjeve qe sipas informacioneve gjate natës punonte dhe si taksist.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: