Lajme

“Si nuk iu dhimbsën fëmijët”/ I merr jetës gruas, dy fëmijëve dhe vjehrrës, njerëzit të shokuar!

Vra u me thi kë partneren, vjehrrën 64 vjeçare e nuk iu dhimbsën as dy fëmijët e tij të vegjël 2 dhe 5 vjeç; një tunizian është autori i ngjarjes më të fundit makabre që tr ondit Italinë, duke dëshmuar sesa e rrezikshme është bërë tashmë dhu na në familje. 38 vjeçari Nabil Dahari iu vërsul Elisa Mulas dhe i vetmi që shpëtoi nga tërbimi i tij ishte stërgjyshi mbi 90 vjeçar, që gjendet i shtrirë në shtratin e tij në momentet e mas akrës. Pasi ekze kutoi familjen e tij, burri vr au veten.

Ai jetonte prej kohësh jetonte në Sassuolo dhe punonte në një supermarket. Fqinjët e traumatizuar thonë se në pamje të parë dukej një familje normale, që në pamje të parë të paktën, nuk kishte shfaqur asnjëherë probleme. Çështja është se tuniziani dhe partnerja e tij ishin ndarë përpara gati një muaji dhe fëmijët kishin shkuar të jetonin më nënë e tyre. Tani mësohet se disa javë më parë, ai e kishte kë rcënuar Elisën se do ta v riste.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: