fbpx
Lajme

Si premtonte Klevis Balliu që “Fadromat do shkelin mbi trupat tanë” e sot ishte në… (Video)

Një prej protagonistëve të protestës më shumë se 1-vjeçare të banorëve të Astirit është Klevis Balliu. Ai duhet të ndihet shumë keq tani pasi kishte premtuar se do t’i mbronte me trup shtëpitë e Unazës së re.

Në videon e mëposhtme shikoni se si para disa kohësh Balliu ishte zotuar se ccdo fadromë që do të vinte në Astir për të shembur shtëpitë më parë “do të kalojë mbi trupat tanë”. E ja që sot fadromat erdhën që në pikë të mëngjesit dhe Balliu u duk shumë vonë në zonë.

Shikoni intervisten e  tij:

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button