Lajme

Si qëndron e vërteta e shtatzanisë së Loredanës

Loredana ia arriti të bëjë sërish zhurmë në rrjet. Reperja është përfolur kohët e fundit për një shtatzëni të dytë, dyshime të cilat lindën pas disa postimeve në rrjetet sociale, ku shprehur publikisht dëshirën për një fëmijë tjetër. Por ndërsa fansat kanë nisur të mendojnë nëse Hana do të bëhet me një vëlla ose motër, duket se nuk ka asgjë të vërtetë në këtë mes.

Burime për Prive kanë konfirmuar se Loredana nuk është shtatzënë dhe se nuk do të ketë zgjerim të familjes, të paktën për momentin. Aktualisht, Loredana ka në fokus karrierën, e cila po shijon ditët më të mira. Ndërkohë, përsa i përket muzikës, thuhet se dyshja po punojnë për të sjellë një album të përbashkët. Kohët e fundit, Lori është parë me bashkëpunëtorët e saj nga Kosova.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: