Lajme

“Sillni ujë se po vdes”, aksidenti në Tiranë, vajza kërkon ndihmë për shoqen e përplasur nga makina

Momente tmerri për kalimtarët që u gjendën në zonën e “Vasil Shantos” në Tiranë mbrëmjen e kësaj të shtune, ku u regjistrua një aksident i rëndë rrugor.

Shoferja 47-vjeçare doli nga rruga me mjetin e saj dhe përfundoi në stacionin e autobusit, ku përplasi dy këmbësore.

Shoqja e njërës prej të aksidentuarave ulërt mes lotësh për ndihmë, kur sheh vajzën e shtrirë përtokë.

“Po vdes! Sillni ujë, lajmëroni ambulancën”, shprehet ajo. Qytetarët aty pranë e këshillojnë që të mos e lëvizë të plagosurën, derisa të vijnë mjekët.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: