Covid-19Lajme

Silvio Berlusconi përfundon sërish në spital, ja arsyeja

Silvio Berlusconi përfundon sërish në spital. Për 84-vjeçarin kjo është hera e katërt brenda 2021 që sheh dyert e spitalit. Berlusconi kaloi në shtator COVID-19, ndërsa tani ka shkuar në spital për të trajtuar pasojat e virusit. Përveç Covid, Berlusconi ka dhe probleme me zemrën pasi në 2016 ka kryer një operacion në zemër.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: