fbpx
Lajme

Sk.andal/ Nipi i deputetit të PS i lidhur me….i hapi sot kësaj familje dyert e mortit (Detaje tr.agjike)

Nuk kanë fund detajet e ngjarjes së rë.ndë në Kavajë ku një person humbi jetën, dhe mbeti i pl.agosur shefi i sigurisë në burgun e Durrësit.

Faxweb.al mëson se Bledar Toçi është nipi i ish-deputetit socialist Fatmir Toçi, ndërkohë që shtetasja Marsida Qatja ka qenë dhe më herët nën hetim nga ana e prokurorisë së Kavajës.

Shkak për këtë është bërë fakti se Qatja dhe e motra kishin një agjensi turistike, nga e cila shisnin bileta fiktive.

Po ashtu mësohet se ngjarja e rëndë ka ndodhur në sy të tre fëmijëve të mitur të Qatjas, ndërsa në banesë ndodheshin dhe tre persona të tjerë, që nuk dihet ende se çfarë roli kanë pasur në vrasje.Faxweb.al

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button