Lajme

Skandal/ Kërkonte para dhe favore se*suale për të punësuar vajzat, kush është zyrtari shqiptar i filmuar në zyrën e tij (video)

Ilir Hodaj është zyrtari që ka ngac muar vajzat që i ka marrë në punë për fushatë. Emisioni “Stop” sot në mbrëmje do të publikoje një kamerë të fshehtë ku do të tregohet se si një zyrtar partiak premton vende pune në kërkim të votës për zgjedhjet në 25 Prill.

Zyrtari i regjistruar, shprehet se aktivistët do të merren në punë pa para, ndërsa ata që janë në punë e do të duan t’i mbajnë vendet e punës, duhet të paguajnë atë dhe zyrtarë të tjerë të partisë.

Por premtimi nuk është vetëm për vende pune, por zyrtari nuk ngurron edhe të ngac mojë se*s ualisht vajzën, që po punon për fushatën dhe kërkon të sistemohet në punë pas 25 Prillit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: