Lajme

Spanjë/ Vdes një shqiptar dhe plagosen dy të tjerë nga një sulm me thika, policia nis hetimet

Një shqiptar ka vdekur dhe dy të tjerë po me kombësi shqiptare kanë mbetur të plagosur nga një sulm me thikë në orët e para të ditës së sotme në Spanjë.

Mediat e huaja shkruajnë se mbrëmjen e ditës së djeshme, policia ka marrë njoftimin për një person të plagosur me thikë. Pas tij, në spital janë paraqitur dhe dy të tjerë të plagosur. Njëri prej tyre ndërroi jetë në qendrën shëndetësore, ndërsa dy të tjerët janë transferuar në një tjetër spital. BW

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close