Lajme

Strehimi i të prekurve nga tërmeti, Rama nxjerr pamjet nga rezidenca e re në Vaqarr

Kryeministri Edi Rama publikoi video nga rezidenca e re në Vaqarr ku do të strehohen familje të dëmtuara nga tërmeti i 26 nëntorit të 2019-ës.  Përmes një postim në ‘Facebook’ Rama thekson se kjo është shëmbëlltyrë e solidaritetit shqiptar e të bashkëpunimit me Fundjavën Ndryshe. MESAZHI I RAMËS
MIRËMËNGJES ????  dhe me pamjet e transformimit të rezidencës së re që hapi dyert në Vaqarr, shëmbëlltyrë e solidaritetit shqiptar e të bashkëpunimit me Fundjavën Ndryshe, ju uroj një të diel të paqtë????

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close