Lajme

“Strehohen 359 familje”! Rama nxjerr fotot nga blloku i banimit në Kavajë: Humbën shtëpinë nga tërmeti

Kryeministri Edi Rama ka publikuar mëngjesin e sotëm pamje nga blloku i ri i banimit në Kavajë. Rama shprehet se ky kompleks do të hapë dyert për 359 familje që humbën shtëpitë e tyre nga tërmeti.

“Mirëmëngjes dhe me bllokun e ri të banimit në Kavajë, ku për disa javë do të hapen dyert për 359 familje që humbën shtëpitë nga tërmeti, ju uroj një javë të mbarë”, shkruan Rama.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close