Lajme

Studentët mesazh Bashës e Kryemadhit: Mos guxoni…

Siç lajmëruan një ditë më parë studentët do të mblidhen sërish për të protestuar për plotësimin e 8 kërkesave të tyre.

Ata bëjnë thirrje që ashtu si ditët e tjera të gjithë studentët të bojkotojnë mësimin por kanë dhe një mesazh për Bashën e Kryemadhin. “Mos guxoni të afroheni në protestë”

Ata vijojnë të shprehen se nuk duan dialog por se kusht i tyre është plotësimi i 8 pikave nga kryeministri Edi Rama.

 

48385875 275335789850253 6529114686724505600 N

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close