Lajme

Studentëti po na bëjn shantazh/VIDEO

Një person i cili para pak ditësh u akuzua nga studentët protestues si spiun dhe përçarës pasi kishte kërkuar që të mbyllte protestën e studentëve para kryeministrisë.

Ai u kishte marrë batanijet me pretekstin se do ti lante dhe do i sillte sërish është shfaqur sërish në protestë.

Ai së bashku me një person tjetër kanë shkuar tek kryeministria dhe kanë sulmuar protestuesit ku njërin prej tyre e kanë kërcënuar edhe me jetë.
Për më tepër ndiqni videon:

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close