Lajme

Stuhi e fortë shiu dhe breshëri në Tiranë (Video)

Një stuhi e fuqishme shiu dhe breshëri përfshiu pasditen e sotme Tiranën. Në pak minuta moti ka ndryshuar, duke u shoqëruar me ulje të temperaturave dhe erë.

Stuhia me shi e breshër ka vijuar për pak minuta duke e shndërruar këtë pasdite të ngjashme me një ditë të vërtetë dimri.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexo edhe:

Close
Back to top button
Close
%d bloggers like this: