Lajme

Sulm në një lokal në Lushnje, plagoset një person

Një lajm i fundit vjen nga Lushnja ku raportohet një sulm me armë në lokalin e Saimir Taullahut.

I plagosuri është një emër i njohur për drejtësinë pasi ka qenë në burg me Laert Haxhiun që dyshohet se kreu atentatin në Lushnje para një viti. Dyshohet se Taullahu ka financuar dhe mbrojtur Laertin Haxhiun pas vrasjes së kryer një vit më parë. Nga të dhënat e para thuhet se i plagosuri është në spital në gjendje të rëndë.

Ne perditesim…

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close