Lajme

Surprizohet me një buqetë të madhe me trëndafila në Vlorë, Rama: As unë, as partia nuk ka ditëlindjen sot

Kryeministri Edi Rama është suprizuar nga një buqetë e madhe me trëndafila kur ishte duke folur me qytetarët në Vlorë.

Teksa ishte duke folur për luftën, kryeministri pa buqetën dhe ndaloi për një moment, e më pas tha se ai e kishte ditëlindjen me datën 4 korrik, po ashtu shtoi se as Partia Socialiste nuk e ka ditëlindjen sot.

Më pas i gjeti vendin duke thënë, kta trëndafile të jenë 10 plus gjitha vitet e tjera që partia socialiste do të vazhdojë të qeverisi, kuptohet jo me mua deri at’hre, por rëndësi ka me partinë socialiste.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close