Lajme

Surprizon moti, kjo e shtunë do të ketë vranësira, si do të ndryshojnë temperaturat sot

Moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira të pakta.

Temperaturat minimale do të luhaten 12-20 gradë, temperaturat maksimale parashikohen me rritje 28 -32°C në veri, 34-37°C në zonën e ulët dhe zonat pranë bregdetit.

Era do të jetë me drejtim Veri-Perëndim me shpejtësi 7-10 m/sek dhe dallgëzim të forcës 3-4 ballë në det të hapur.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close