Lajme

Tahiri sot tregon “sekretet” që i di vetëm ai

Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahir, pas një viti heshtje, ka vendosur që sot të flasë para medias për të treguar disa gjëra që i di vetëm ai,, siç u shpreh.

Tre ditë më parë , ish ministri dorëzoi disa dokumenta në Prokurorinë e Krimeve të Rënda, që i konsideroi si “prova decizive” për çështjen e tij dhe sot është shprehur se heshti 1 vit, por në orën 11:00 do të japë një deklaratë për mediat.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close