Lajme

Të moshuarës i vjedhin paratë në shtëpi

Një grua e moshuar ra pre e grabitësve gjatë orëve të natës në Tiranë. Sipas policisë, dy persona të paidentifikuar shkuan në banesën e një 80-vjeçareje në rrugën “Myslim Keta” dhe i morën asaj një shumë parash.

Në njoftimin e saj për mediat, Policia e Tiranës thotë se po punon për identifikimin dhe kapjen e autorëve të ngjarjes

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close