Lajme

Të rinjtë e FRPD: Na kërcënuàn njerëz me kapuçë dhe me armë!

Grigels Muçollari, ish-sekretar i FRPD-së, zbuloi për mediat se të rinjtë e forumit janë kërcënuar nga persona të armatosur dhe me kapuçë. Ngjarja e paprecedentë ka ndodhur ditën e sotme, kur Sali Berisha më mbështetësit e tij shkoi në PD dhe mbajti mbledhjen e Komisionit të rithemelimit të PD-së.

Të rinjtë e FRPD-së me Belind Këlliçin në krye shkuan te zyrat e FRPD-së dhe zbuluan se bravat e dyerve ishin ndërruar. Pas një përplasje ku të rinjtë e FRPD-së thonë se u kërcënuan nga persona me armë dhe kapuçë, Belind Këlliçi arriti të hyjë në seli. Në transmetim “live” ai telefonoi policinë dhe kërkoi që të hetohet për vjedhje.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: