Lajme

Të shtëna me armë në Fushë Krujë, plagoset 55-vjeçari (EMRI)

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar këtë të mërkurë në Fushë Krujë. Një 55-vjeçar ka mbetur i plagosur.

I plagosuri ka marrë plagë në bark dhe është dërguar në spitalin e Traumës.Policia është nisur drejt vendit të ngjarjes dhe po punon për të zbardhur ngjarjen si dhe identifikimin dhe kapjen e autorit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close