Lajme

Të shtëna me armë në Shkodër, qëllohet drejt një automjeti të parkuar

Të shtëna me armë zjarri janë raportuar këtë mbrëmje në Shkodër.

Nga informacionet paraprake mësohet se, një mjet në lëvizje ka qëlluar me armë drejt një mjeti të parkuar.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Prek Cali” në Shkodër.

Deri më tani nuk raportohet për persona të lënduar. Sakaq policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton rastin.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close