Lajme

Të shtëna me armë tek “Komuna e Parisit” në Tiranë, një i plagosur

Të shtëna me a rmë z jarri janë regjistruar pak minuta më parë te “Komuna e Parisit”, në Tiranë. Policë të shumtë të mbledhur në vendngjarje, përkatësisht te lulishtja e “Komunës së Parisit”. Nga të dhënat paraprake mësohet se në rrethana ende të paqarta, dyshohet se është p lagosur me a rmë zjarri brenda mjetit të tij të parkuar shtetasi R.B, 22 vjeç, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve

Tiranë/Informacion paraprak Rreth orës 22:35, tek lulishtja në rrethrrotullimin e Komunës së Parisit, në rrethana ende të paqarta, dyshohet se është p lagosur me ar më zjarri brenda mjetit të tij të parkuar shtetasi R.B, 22 vjeç, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve. Shërbimet e Policisë kanë bërë rrethimin e zonës dhe po vijojnë kontrollin e saj për të bërë të mundur identifikimin dhe kapjen e autorit. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe dokumentin e plotë të saj.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: