Lajme

Të shtëna me armë zjarri në Librazhd, plagoset një person! Policia shpall në kërkim autorin (Emrat)

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar mbrëmjen e sotme në qytetin e Librazhdit, ku ka mbetur i plagosur një person.

Raportohet se. i plagosur ka mbetur shtetasi Shpëtim Skura, i cili është dërguar menjëherë në spitalin e Librazhdit ku ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Menjëherë pas ngjarjes, policia ka bërë të mundur identifikimin e autorit. Autoritetet kanë shpallur në kërkim shtetasin Albi Bicaku, 35 vjeç.

Nga informacionet e para, nuk dihet ende se rrethanat dhe shkaqet e ngjarjes. Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të plagosjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close