Lajme

Të shtëna me armë zjarri te Kodra e Diellit në Tiranë, një person i plagosur

Një person ka mbetur i plagosur me armë zjarri mbrëmjen e së enjtes në Tiranë.

Ngjarja ka ndodhur në zonën e njohur Kodra e Diellit pas një konflikt mes dy fqinjëve.

Mësohet se njeri nga fqinjët ka plagosur tjetrin me armë zjarri, jashtë rrezikut për jetën. Nga konflikti ka mbetur i plagosur shtetasi J.Sh 35 vjeç.
– Advertisement – Autori është identifikuar dhe po punohet për kapjen e tij.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close