Lajme

Të shtënat i morën jetën rojës së Top Channel, Karamuço nxjerr foton e 5 lekëshit: E vetmja monedhë që ra nga xhepi i të ndjerit

Eksperti i kriminologjisë Ervin Karamuço ka reaguar pas ngjarjes së rëndë të ndodhur në oborrin e Top Channel, ku u vra roja i sigurisë Pal Kola.

Ai ka publikuar fotografinë e një monedhe 5 lekëshe që u gjet në tokë dhe kishte rënë nga xhepi i 60-vjeçarit.

“Ky 5 lekësh duhet të qëndrojë përgjithmonë në oborrin e Top Channel. Ishte e vetmja monedhë që ra nga xhepi i të ndjerit Pal….Skam fjalë….”, shkruan Karamuço.

 

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close