Lajme

Të shtënat në Shkodër, shoqërohet një i dyshuar, 2 të tjerë në kërkim

Policia e Shkodrës ka shoqëruar në polici shtetasin T.A për t’u marrë në pyetje në lidhje me ngjarjen e sotme ku pati të shtëna armësh në lagjen Parrucë. Gjithashtu janë shpallur në kërkim si të dyshuar shtetasit G.U dhe H.M.

Sipas hetimeve, vetëm njeri prej tyre ka qëlluar me armë në ajër, ku si provë është gjetur gëzhoja. Mësohet se të shtënat filluan pas një konflikti të çastit mes disa të rinjve.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close