Lajme

Temperatura të qëndrueshme, por dita e sotme sjell dukurinë e rrallë të motit

Vendi ynë do të mbetet me mot të qëndrueshëm alternime kthjellimesh, vranësira dhe prani të mjegullës përgjatë luginave.

Era do të jetë me drejtim Verierëndim (NW) me shpejtësi 7 m/sek në bregdet.

Valëzimi do të jetë i forcës 3 me lartësi vale 0,5 deri në 1,5 metër në det të hapur.

Temperaturat min dhe max:
Zonat malore 3/12°C
Zonat e ulëta 4/18°C
Zonat bregdetare 10/19°C

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close