Lajme

Temperaturat do të zbresin deri në -8 gradë celsius në veri, parashikimi i motit për sot

Moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira mesatare deri të dendura në Jug dhe juglindje.

Temperaturat minimale do të luhaten -8 deri në-1 gradë, temperaturat maksimale do të jenë me rritje 0 -3°C në veri, 8-12°C në zonën e ulët dhe bregdet.

Era do të jetë me drejtim Veri- Lindje me shpejtësi 10-15 m/sek dhe dallgëzim të forcës 3 – 4 ballë në det të hapur.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close