Lajme

Temperaturat në rritje, parashikimi i motit për sot

Moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira të pakta në relievet malore.

Temperaturat minimale do të luhaten -7- 4 gradë, temperaturat maksimale do të jenë me rritje 2 -6°C në veri, 11-14°C në zonën e ulët dhe bregdet. Era do të jetë me drejtim Veri- Perëndim me shpejtësi 6 m/sek dhe dallgëzim të forcës 2 ballë në det të hapur.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close