fbpx
Lajme

Tentoi të mb.ytet në l.um, e shpëtoi Policia: Kush është kjo zonjë

Policia e Elbasanit ka marrë një denoncim se një grua e moshuar ka tentuar të mbytet në lumin Shkumbin. Policia njofton se e moshuara është shpëtuar nga mbytja, por nuk ka asnjë dokument identifikimi me vete dhe nuk është në gjendje të flasë

“E moshuara është rreth 80 vjeçe, e veshur me një bluze krahë gjata ngjyrë blu, me një fund të gri me vija tē bardha , ku mban me vete një çantë dore ngjyre verdhë”,– informon policia.

Policia e Elbasanit kërkon ndihmën e medias dhe të  qytetareve për identifikimin e saj. Cilido  që kanë informacion për të moshuarën të telefonojnë në numrin 112.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button